Anasayfa | Fiyat Listesi | İletişim
 
 
 
 
 
Kurumsal / Hakkımızda  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ören Kablo 1979 yılında kablo üretim sektörüne koaksiyel tipi kablo üretimiyle başlamıştır.  Bugün, Ören Kablo zayıf akım segmentinde müşterilerine çözümler sunmaktadır. Merkez ofisimiz  Perpa Ticaret Merkezinde, fabrikamız ise Silivri Ortaköy bölgesindedir.  95 çalışanımız ile iç ve dış piyasaya hizmet vermekteyiz.

TV Studyoları icin HDTV kabloları, SMATV ve CATV uygulamaları için koaksiyel kablolar, data kabloları, kumanda kabloları, dahili telefon kabloları, yangın alarm kabloları ürün yelpazemizde bulunmaktadir.
Bu ürünlerin, düşük duman yoğunluğu olan, alev geciktirici özellikli “Halojensiz” versiyonlarını da üretmektedir. Firmamızın amacı, en son teknolojiye göre yoğun ve sürekli araştırma ve geliştirme

 
 
faaliyetleri ile yeni ürünler ve sistemler geliştirerek  müşterimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktır.
Ören Kablo’nun kurumsal başarıları Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerinden geçmektedir. Dolayısıyla AR-GE bizim için ciddi bir odak konusu olmuştur. Sadece dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip etmekle kalmıyor, yenilikler yaratarak ve Ar-GE çalışmaları ile sektöre yön verme misyonunu da kendi bünyemizde yaşıyoruz. Büyüme sürecimizi makine yatırımıyla geliştirirken beraberinde  tüketicimizin ihtiyacına yönelik yeni ürünler geliştirmek ve yaratmak yönünde büyük yatırımlar yapmaktayız. Ar-Ge çalışmaları, Ören Kablo’nun bütçesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Ar-Ge sürecine 2010 yılında başladığımız ve  geçtiğimiz aylarda bitirmiş olduğumuz bazı yeni ürünlerimiz bulunuyor. 2011 yılı için hedefimiz, bu Ar-Ge süreci tamamlanmış olan yeni ürünlerimizin de desteği ile, Türkiye ve Avrupa pazarındaki payımızı arttırmaktır. Sonuç olarak, Ören Kablo olarak, son 2 yıldır kapasite arttırma yönünde ciddi yatırımlar yapmaktadır. Üretim grubundaki makine yenilemelerinin yanında,  AR-GE bölümü içinde çeşitli test cihazlarına yatırım yapılmaktadır. Ören Kablo, şu anda Turkiye'de Koaksiyel kablolarin ekranlama performansini olcebilen ender laboratuarlardan birine sahiptir.
 
     
 
Sitemap Web Tasarım Data1